„Stora Enso“ privatumo pareiškimas

„Stora Enso“ įsipareigoja saugoti jūsų privatumą ir asmens duomenis. Šio privatumo pranešimo tikslas – paaiškinti kaip „Stora Enso“ Oyj ir jos įgaliotieji partneriai bei dukterinės bendrovės tvarko asmens duomenis, gautus „Stora Enso“ Interneto svetainėse ir teikiant paslaugas Internetu, o taip pat kitaip bendraujant su klientais ir partneriais.  

„Stora Enso“ tvarko jūsų  asmens duomenis pagal ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir kitų galiojančių asmens duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus.  

Klientai

Norime informuoti, kad:

  • Jei jūs esate mūsų klientas, mes renkame ir tvarkome asmens duomenis, kaip nurodyta mūsų Privatumo pareiškime klientų ir pardavimų registrui
  • Mes renkame klientų asmens duomenis daugiausia tam, kad galėtume vykdyti sutartį arba užmegzti, valdyti ir plėtoti santykius su „Stora Enso“ klientais, verslo santykius ir komunikaciją.  

Tiekėjai
Norime informuoti, kad:

Kitos suinteresuotosios šalys
Norime informuoti, kad:

Privatumo politikos pakeitimai

  • Mes stengiamės nuolat tobulinti savo Interneto svetainę, todėl „Stora Enso“ privatumo politika  gali kartas nuo karto keistis. Jei tokie pakeitimai būtų reikšmingi, mes pateiksime informatyvesnį pranešimą apie juos, kai to reikalaujama pagal įstatymus. Kviečiame vėl apsilankyti mūsų svetainėje ir rekomenduojame atkreipti dėmesį į naujausią privatumo politikos versiją.
    Jei turite papildomų klausimų ir komentarų apie „Stora Enso“ kaip duomenų valdytoją, prašome susisiekti su „Stora Enso Oyj“ Duomenų privatumo skyriumi adresu:
    Daiga Zelča
    dataprivacy.lv@storaenso.com