Atsinaujinančių medžiagų kompanija

„Stora Enso“ yra pirmaujantis atsinaujinančių pakavimo, biomedžiagų, medžio konstrukcijų ir popieriaus sprendimų tiekėjas pasaulinėse rinkose. Naudojame ir plečiame savo atsinaujinančių žaliavų patirtį, kad ši atitiktų mūsų klientų poreikius ir daugelį šių dienų iššūkių žaliavų srityje. Mūsų gaminiai yra aplinkai draugiška alternatyva daugeliui gaminių, kurie yra pagaminti iš neatsinaujinančių žaliavų, todėl pasižymi mažesniu poveikiu aplinkai.

„Stora Enso“ klientų ratą sudaro leidėjai, mažmenos prekybininkai ir prekių ženklų savininkai, taip pat spaustuvės ir kartono gamintojai, prekybininkai, perdirbėjai bei statybos bendrovės. Mūsų tikslas – pakeisti iškastinės energijos žaliavas atsinaujinančiomis, diegiant inovacijas ir kuriant naujus produktus bei paslaugas medienos ir perdirbtų žaliavų pagrindu. Daugiausia dėmesio skiriame plaušo pagrindo pakuotėms, popieriaus masei iš plantacijų, biomedžiagų inovacijoms ir tvariems statybos sprendimams. „Stora Enso“ grupėje dirba apie 26 000 darbuotojų daugiau nei 35 valstybėse, jos akcijomis prekiaujama Helsinkio ir Stokholmo akcijų biržose.

Inovatyvios plaušo pagrindo pakuotės ekspertai

„Packaging Solutions“ divizija kuria plaušo pagrindo pakuotes ir dalyvauja visoje vertės kūrimo grandinėje – nuo popieriaus masės gamybos, žaliavų ir pakuočių produkcijos iki perdirbimo. Mūsų siūlomi sprendimai padeda pirmaujančioms į ekologiją atsigręžusioms įmonėms, prekės ženklų savininkams ir mažmeninės prekybos atstovams optimizuoti našumą, sumažinti bendrąsias sąnaudas bei padidinti pardavimus. Mes gaminame šiuolaikinius lengvo kartono gaminius iš medžio ir perdirbto popieriaus Suomijoje ir Lenkijoje. Mūsų gofruoto kartono gamyklos yra Švedijoje, Suomijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Kinijoje. Mūsų gamyklų integracija leidžia mums artimai bendradarbiaujant išbandyti ir ištobulinti pakavimo medžiagas.