Jūsų pakavimo proceso automatizavimas ir modernizavimas

Efektyvus automatizavimas prasideda nuo gero dėžutės dizaino. Pakuotė pasiekia visą savo potencialą pasitelkiant patikimą ir gerai apgalvotą pakuotės sprendimą. „Stora Enso Packaging Automation" žino viską, ką reikia žinoti apie abi šias dalis.

Mūsų asortimente yra visko, nuo dėžučių formavimo ir pakavimo priemonių iki padėklus užpildančių robotų, pakavimo kamerų ir pakavimo įrenginių. Šis asortimento platumas yra viena iš mūsų pasiūlymo stipriųjų pusių. Kitą sudaro mūsų ilgametė patirtis tarpusavyje derinant įvairius dalykus. Tačiau pradėkime nuo pradžių – jūsų gaminio. Visus kitus klausimus išspręsime kartu su jumis.

Patikrinimas ir pasiruošimas

Pirma, kartu su jumis ir jūsų įrenginių operatoriais patikriname, ar įrenginiai ir medžiagos veikia puikiai. Jei koks nors aspektas neveikia optimaliai, sutvarkysime jį prieš pradedant tiekimą. Bandomojo paleidimo metu gaunate visą dokumentaciją, taip pat suteikiame jums visapusišką veikimo garantiją. Atėjus laikui sumontuoti jūsų vietoje, viską atlieka mūsų automatizavimo inžinieriai. Jie taip pat užtikrina, kad būtų visa pagalbinė įranga, tokia kaip robotai, bėgiai, padėklų įranga, plėvelės vyniotuvai ir ženklinimo įranga.

Neįtikėtinai visapusiška paslauga

Ta aplinkybė, kad mes tiekiame ir pakavimo sistemas ir gofruotąjį kartoną yra viena iš pagrindinių priežasčių kodėl į mus kreipiasi mūsų klientai. Vienas šaltinis dviem sritims – paprasčiau ir būti negali. Tas pats galioja ir kreipiantis į mūsų automatizavimo inžinierius, iškilus poreikiui kažką pareguliuoti. Jie yra kvalifikuoti automatizavimo inžinieriai, kurie taip pat yra apmokyti programavimo ir PLV, bei turi žinių apie gofruotąjį kartoną ir pakuotę. Taigi jie gali greitai patikrinti, ar problema kyla dėl medžiagos ar dėl įrenginio.