Kartonas tarai: kur prasideda pakavimo kelionė

“Stora Enso Packaging“ gamina aukštos kokybės kartoną, žinomą kaip laineris ir gofravimui skirtas kartonas, kurie naudojami aukštos kokybės gofruotam kartonui gaminti. Naudodami modernius ir efektyvius įrengimus, mes galime pasiūlyti Jums įvairaus kartono medžiagas, kurios pirmaus savo nekintančia kokybe, našumu gamyboje, ilgaamžiškumu ir dar daugiau.

Mūsų kartono gamyklos tiekia aukštos kokybės lainerius ir gofravimui skirtą kartoną tiek mūsų vidaus gofruoto kartono gamybos padaliniams, tiek ir išorinėms gamykloms.

Pasverkime Jūsų pakuotę tinkamai

Kol kiti kalba apie tai, kad lengvas svoris yra vienintelis Jūsų pakuotės optimizavimo sprendimas, mes norėtume praplėsti šią nuostatą.

“Tinkamas svoris reiškia dėmesys bendram funkcionalumui, bet ne vien tik gramatūrai”

Nėra naudinga turėti lengviausią įmanomą pakuotę, jei tai reiškia pažeistą Jūsų produktą arba sukeltą žalą kitiems gaminiams, kol jie pakeliui pas klientą. Štai kodėl mums labiau patinka terminas „tinkamas svoris“. Tinkamas svoris reiškia dėmesio sutelkimą į bendrą funkcionalumą, bet ne vien tik į gramatūrą. Jūsų pakavimo medžiagos turi būti parinktos pagal produktą ir jo paskirtį, o optimizavimas apima gerokai daugiau klausimų, nei vien tik pakuotės svoris.

Jūsų pakuotės funkcionalumas

Jei norite sumažinti atliekų kiekį, taupyti pinigus ir padėti gamtai geriausiu įmanomu būdu, turite apgalvoti visą pakuotės funkcionalumą. Čia mes galime padėti pajausti skirtumą. Mes daug investuojame į naujas technologijas mūsų kartono gamybos fabrikuose, ir Jūs galite būti tikri, kad visada gausite tiksliai tai ko jums reikia.

Pirmaujame dėl kokybės

Mūsų gamyklose Ostroleka mieste Lenkijoje ir Heinola mieste Suomijoje gaminamas kartonas yra tiekiamas tiek „Stora Enso“ gamybos padaliniams, tiek ir išoriniams gamintojams aukšto funkcionalumo gofruotam kartonui gaminti.

Gamykla Heinola mieste gamina pusiau cheminį (angl. SC - semi-chemical) gofravimui skirtą kartoną, pirminių pluoštų kilmės , tuo tarpu Ostroleka mieste esančioje gamykloje gaminami laineriai su kraftinio paviršiaus sluoksniu, laineriai iš perdirbto popieriaus ir gofravimui skirtas kartonas iš 100 %perdirbto popieriaus.

Pagrindinis mūsų kartono privalumas yra tas, kad jis gaminamas viso labo keliais moderniais, techniškai pažangiais ir efektyviais popieriaus įrengimais. Kuo mažiau gamybinių šaltinių naudojama, tuo lengviau palaikyti aukštą ir pastovią kokybę.

Kadangi mūsų veikla yra pilnai integruota su „Stora Enso“ gofruoto kartono gamyklomis, mes nuolat dalijamės patirtimi ir užtikriname, kad mūsų kartonas yra optimaliai efektyvus ir Jūsų gamybos įrenginiai dirbs sklandžiai.

Pirmaukite kartu su mumis

Investuojant į naujas technologijas ir visada prisitaikant prie klientų poreikių, mūsų gamyklos užėmė pirmaujančią poziciją tarptautinėje rinkoje kokybės atžvilgiu. Taigi, leiskite būti Jūsų partneriu kartono tiekime ir Jūs pirmausite kartu su mumis.

Kokybė mums reiškia ne tik pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės medžiagas, bet taip pat užtikrinti, kad mūsų kompetencija, žinios, klientų aptarnavimas ir pristatymo patikimumas yra aukščiausio lygio. Mes taip pat atliekame medžiagų bandymus mūsų tyrimų centre ir galime išspręsti bet kokius techninius klausimus dėl našumo gamyboje ir kokybės drauge su mūsų techninio klientų aptarnavimo komanda.

Techninis klientų aptarnavimas

Aukštos kokybės kartono medžiagos užtikrina jų išskirtinį funkcionalumą visoje logistikos grandinėje, taip pat gamybos mechanizmų našumą siekiant maksimalaus efektyvumo.

Iškilus techniniams klausimams dėl našumo gamyboje ir medžiagų, mūsų specializuota techninio klientų aptarnavimo komanda (TKA), atsakinga už paslaugų kokybę, dirbs greitai ir efektyviai, kad išspręstų iškilusias problemas vietoje, t.y. Jūsų gamykloje. TKA komandą sudaro specialistai, kuriems yra žinomi visi galimi perdirbimo įrengimai ir pakavimo technika esanti Europos rinkoje.

TKA komanda taip pat imasi iniciatyvos plėtoti ir tobulinti Jūsų produkto kokybę.

Pradėjus veikti naujam popieriaus įrengimui Ostroleka miesto gamykloje, praplėsime mūsų TKA komandą, kad suteiktume Jums visą reikalingą pagalbą naudojant mūsų kartono medžiagas.