Jūsų poreikiams pritaikyti aukščiausios kokybės laineriai ir gofravimui skirtas kartonas

„Stora Enso“ gamykla Ostroleka mieste Lenkijoje pirmauja Europoje ir yra moderni lainerių ir gofravimui skirto kartono iš perdirbto popieriaus gamintoja.

Naujausios 285 milijonų eurų investicijos į naująjį popieriaus įrenginį, bei naująją jėgainę dėka, Ostroleka gamykla tapo pirmaujanti tarp Europos gamintojų lainerių ir gofravimui skirto kartono iš perdirbtos žaliavos srityje.

Nepriekaištingas stiprumas žemos gramatūros popieriuje

Stambaus masto investicijos į popieriaus įrenginį gamykloje Ostroleka mieste dėka, mes galime pasiūlyti platų įvairių lainerių rūšių asortimentą ir esame pasiruošę išpildyti griežtus Jūsų reikalavimus kokybei.

Nauji mažos gramatūros laineriai ir gofravimui skirtas kartonas iš Ostroleka gamyklos pasižymi puikiu stiprumu ir patvarumu, suteikiantys galimybę gauti tinkamiausią svorį ir atitikti specifikacijas reikiamas Jūsų pakuotei.

Visame pasaulyje klientai ir vartotojai reikalauja kuo lengvesnės ir atsinaujinančios pakuotės, bet nenori jokių kompromisų kokybės atžvilgiu, tad Ostroleka gamyklos kartonas yra puikus pasirinkimas, atitinkantis pakavimo poreikius daugelyje verslo sričių.

Lygesnis paviršiaus ir geresnis gamybos našumas

Viena iš techninių ypatybių, kurios išskiria Ostroleka gamyklą tarp kitų gamintojų, yra unikalus džiovinimo procesas, kai popierius išdžiovinamas iš abiejų pusių. Tai suteikia laineriui itin kokybišką paviršiaus plokštumą ir glotnumą.

Jums ir kitiems gamintojams, tokio naujo popieriaus kokybė ir stiprumas padidins Jūsų gofruoto kartono gamybos našumą ir efektyvumą. Išsamūs bandymai patvirtino, kad gamybos našumas žymiai geresnis nei kitų konkurencingų medžiagų.

Dar patikimesnis pristatymas ir geresnė žaliavų kokybė

Investuodami į naują popieriaus įrenginį, “Stora Enso Packaging“ tapo viena iš lyderių aukštos kokybės pakuotės žaliavų rinkoje, turinti galimybę imtis iniciatyvos ir rasti geriausią sprendimą. Kartu tai mažina mūsų priklausomybę nuo išorinių šaltinių, o tai reiškia, kad galime užtikrinti dar geresnį pristatymo patikimumą ir pasiūlyti pakuotės medžiagas, pritaikytas tiksliai Jūsų poreikiams.

Kodėl turėtumėte pasirinkti Ostroleka gamyklos lainerius ir gofravimui skirtą kartoną

Ostroleka gamykloje gaminamų lainerių ir gofravimui skirto kartono kokybę iškart galima pamatyti ir pajausti vos peržiūrėjus pavyzdžius. Būtent šie pagrindiniai bruožai išskiria Ostroleka kartoną iš konkurentų: aukštas funkcionalumas visoje tiekimo grandinėje, lygus paviršius, labai aukštas atsparumas trūkimams, pramušimams ir plokštumos įspaudimui, ypač glotnus paviršius, bei aukštas matmenų stabilumas. Be to kartonas pagamintas iš 100 % perdirbtų žaliavų, o tai tikras laimėjimas Jums ir mus supančiai aplinkai.

Pasirūpinsime Jūsų poreikiu perdirbti

Ostroleka gamykloje sukūrėme specialias popieriaus perdirbimo struktūras, kad galėtume efektyviai pasirūpinti Jūsų atliekomis. Mūsų stambūs popieriaus atliekų perdirbimo įrenginiai atlieka esminį vaidmenį gerinant atliekų surinkimo rodiklius ir popieriaus likučių utilizavimą Lenkijoje. Prašome susisiekti su mumis, jei norite sužinoti, kaip mes galime paversti Jūsų popieriaus atliekas į kokybiškas pakuotes.