Pusiau cheminis (SC) gofravimui skirtas kartonas – puikios charakteristikos

SC gofravimui skirtas kartonas gaminamas Suomijoje, Heinola gamykloje. Specialiai sukurtas ypatingoms aplinkybėms ir griežtiems reikalavimams pakuotei įgyvendinti. Vaisių ir daržovių transportavimas, kiti maisto produktai, elektronika ir prekės, kurioms reikalingas ypač tvirtas pakavimas yra tik keli iš tokių pavyzdžių.

Atitinka Jūsų kokybės reikalavimus

Jei gaminate pakuotes maistui, pavyzdžiui, vaisiams ir daržovėms, turbūt gerai žinote, kokius kokybės reikalavimus jos turi atitikti. Tai ir apsauga, stabilumas ilgų ir šaltų transportavimo sąlygų metu, formos išlaikymas veikiant drėgmei, bei prisitaikymas prie temperatūros pokyčių.

Be to, Jūs tikriausiai turite aukštus reikalavimus produktyvumui, todėl gamybos našumas ir nekintanti kartono kokybė yra vienodai reikšmingi dalykai.

Heinola SC gofravimui skirtas kartonas atitinka visus šiuos reikalavimus ir dar daugiau. Jis gaminamas naudojant pirminio pluošto žaliavas, kurios suteikia ypatingą kartono švarumą, standumą ir atsparumą drėgmei.

Nors Heinola SC gofravimui skirtas kartonas yra puikus pasirinkimas vaisių ir daržovių pakavimui, tai taip pat yra puikus pasirinkimas pakuojant kitus maisto produktus, modernių technologijų gaminius bei tokius produktus, kuriems reikia ypač tvirtos pakuotės.

Sklandi nenutrūkstama gamybos eiga
 

Jūsų pakuotės įrengimai veiks sklandžiai ir nenutrūkstamai, nes Heinola SC gofravimui skirtas kartonas nuolat naudojamas mūsų kartono perdirbimo įmonėse. Tai reiškia, kad visi kartono parametrai gerai subalansuoti efektyviam pakuotės įrengimų naudojimui.

„Stora Enso“ grupėje atliekame profesionalius tyrimus ir bandymus, siekdami išspręsti bet kokius klausimus, kylančius dėl medžiagų naudojimo.

Dėl visų šių privalumų, Heinola SC gofravimui skirtas kartonas tapo išties konkurencinga medžiaga, atitinkančia griežčiausius tarptautinius standartus, o tai, be abejonės, padės Jums užimti pirmaujančias pozicijas gofruoto kartono pakuotės srityje.

Švaru, higieniška ir draugiška aplinkai

Siekiant užtikrinti aukštą mikrobiologinį tyrumą, pagrindinė žaliava, kurią naudojame mūsų SC gofravimui skirtam kartonui gaminti yra pirminis pluoštas. Tai reiškia, kad SC gofravimui skirtas kartonas yra švarus ir higieniškas produktas, puikiai tinkantis maisto pakavimui. Maistas gali turėti tiesioginį sąlytį su pakuote be jokios užkrėtimo rizikos.

Pirminio pluošto naudojimas taip pat reiškia, kad medžiaga yra atsinaujinanti ir perdirbama – kitaip tariant, ji yra draugiška planetai, taip pat ir Jūsų verslui.

Kokybė pirmauja visais aspektais

Gamyba Heinola fabrike prasidėjo 1961 m., ir nuolatinės investicijos padėjo šiai gamyklai išlikti viena iš pasaulyje pirmaujančių SC gofravimui skirto kartono gamintojų. Pirmauti kokybės atžvilgiu reiškia ne tik gaminti aukštos kokybės medžiagą, bet taip pat teikti Jums visas reikalingas paslaugas ir pagalbą.

Mūsų tinkamai įgyvendinta paslaugų koncepcija apima ne tik patikimą pristatymą, bet ir techninio klientų aptarnavimo komandą, kuri yra visų pakuotės įrenginių tipų ekspertė, sprendžianti iškilusias technines problemas.

Dėl mūsų išskirtinio požiūrio į kokybę, tapome vienais iš pirmaujančių ir paklausiausių SC gofravimui skirto kartono tiekėjų pasaulyje. Tačiau, siekiant išlaikyti šią poziciją, reikalingas nuolatinis mūsų klientų indėlis. Todėl nedvejodami kreipkitės į mus, jei turite kokių nors klausimų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų SC gofravimui skirtą kartoną.