Klientams suteikiama vertė

Tinkama pakuotė gali padidinti pardavimus, sumažinti bendrąsias išlaidas bei gaminio poveikį aplinkai. Kiekvienam pakuotės projektui naudojame savo žinias ir patirtį. Siekiant sukurti geriausią sprendimą, kuris suteikia didesnę vertę negu tik dėžė, mes domimės savo klientų gaminiais ir veiklos tikslais tam, kad tinkamai įvertintume pakuotės paskirtį.

Novatoriška pakuotė iš „Stora Enso“ gali jums padėti…

…padidinti pardavimus

Mes siūlome patyrusių pakuočių dizainerių paslaugas, „DesignStudio“ dirbtuves, medžiagų pasirinkimą ir didelį spaudos bei specialių efektų kūrimo diapazoną.

Mūsų sprendimai kartu su naujovišku ir funkcionaliu pakuočių dizainu leido klientui padidinti pardavimus 40 %.

…sumažinti sąnaudas

Mes esame kompetetingi pakavimo automatizavimo srityje, optimalaus svorio pakuočių dizaine, gaminių išdėstymo ant padėklų optimizavime bei siūlome techninę priežiūrą.

Mūsų sprendimai leido klientui sumažinti sąnaudas 11 %, naudojant tinkamą įrangą, mažinant pakuočių asortimentą, integruojant pakuočių dizainą į tiekimo grandinę ir optimizuojant medžiagas.

…sustiprinti tvarumą

Mes siūlome žaliavas, pagamintas iš medžio pluošto ir perdirbto pluošto – tai gali padėti sumažinti jūsų poveikį aplinkai, nes reikės mažiau erdvės transportuojant, medžiagos bus lengvesnės, o iškastinės bus keičiamos į atsinaujinančias.

Mūsų dizaineriai, vietoje plastikinės atplėšiamo juostos naudodami sumanią perforaciją, padėjo klientui sumažinti per metus sunaudojamo plastiko kiekį daugiau nei 1300 kg vienam sandėliavimo vienetui.

Plačiau apie pakuočių dizainą ir spaudą.