Inovacija, iniciatyva ir paslaugomis paremti sprendimai

Inovacijos yra vienas iš mūsų veiklos pagrindų. Naujoves kuriame kartu su klientais ir savo klientų klientais tam, kad sukurtume sprendimus, kurie tenkina jų poreikius ir suteikia vertę naujais būdais.

Rinkos ir vartotojų įžvalgos

Savo požiūriu apie pakuotės ateitį dalinamės per “Apžvalgas“ (Viewpoints). Išleidome „Apžvalgas“, kuriuose dėmesys yra skiriamas maisto, buitinės technikos, mažmeninės prekybos, internetinės prekybos ir pieno sektoriaus pakuotėms bei pakuotėms, kurios yra skirtos tūkstantmečio pabaigos kartai. Čia pateikiama informacija mūsų klientams kaip jie turėtų elgtis, kad vertintų pakuotę kaip verslo galimybę. Pavyzdžiui, turime galimybę atlikti klientų tyrimą naudojant akių judesių sekimo studijas tam, kad išbandytume ir sukurtume vartotojams patraukliausius pakuočių dizainus.

Dizaino kūrimas

Savo dešimtyje Europos ir Kinijos „DesignStudios“ dirbtuvėse mūsų patyrę dizaineriai, naudodami patikrintus būdus ir priemones, kuria ateities pakuotės sprendimus. Bendra mūsų rinkų patirtis apima pakuočių dizainus, kurie iš esmės yra skirti visų sektorių prekių ženklų savininkams ir mažmenos prekybininkams. Bendroms inovatyvių ir naujų sprendimų paieškoms kiekvienais metais kartu su klientais organizuojame daugiau nei 150 kūrybinių dirbtuvių.

Žaliavų eksploatacinės savybės

Kuriame gofruotojo kartono sprendimus naudodami šiuolaikišką lengvą kartoną, kad tiekimo grandinėje būtų optimizuotas pakuotės svoris ir eksploatacinės savybės. Pristatydama mikro-pluošto celiuliozę (MFC) savo kartono žaliavai tam, kad suteiktų pakuotei pridėtinę vertę savo unikaliomis savybėmis ir taip sustiprindama jos eksploatacines savybes, „Stora Enso“ yra pačiame inovatyvių žaliavų priešakyje.

Išmanios pakuotės

„Stora Enso“ kuria išmanius pakuotės sprendimus, kurie yra paremti RFID technologija tam, kad pakuotei suteiktų išmanumo panaudojant jungtis ir duomenis. Siūlome galutinius sprendimus, skirtus pritraukti vartotojui, apsaugoti prekių ženklus bei padėti klientams pagerinti tiekimo grandinės valdymo efektyvumą.